agregaty malarskie, piaskarki, myjki wysokociśnieniowe - Avis Gdańsk
hełm do piaskowania - Avis Gdańsk
Do prawidłowego działania strony wymagany jest Flash Player Sciagnij Flash Player


Piaskarki i oczyszczarki

Oczyszczarki (piaskarki) strumieniowe
Oczyszczarki ciśnieniowe o pojemnościach: 100; 200; 500; 2500; 4000; 6000; 9000 litr, produkowane z wykorzystaniem polskich zbiorników ciśnieniowych oraz osprzętu niemieckiej firmy CLEMCO. Oczyszczarki moga być jedno- lub wielostanowiskowe, wyposażone w sterowanie pneumatyczne lub elektropneumatyczne, działające w oparciu o zawory automatyczne lub na zasadzie zaciskania węży.
Urządzenia do czyszczenia rur
Urządzenia typu wirnikowego, przeznaczone do obróbki strumieniowo - ściernej wewnętrznych powierzchni rur. Dostępne w wersji ze sterowaniem pneumatycznym lub manualnym, wyposażone w róznej długości wózki centrujące położenie głowicy we wnętrzu rury.
Dysze do obróbki strumieniowo-ściernej
Dysze o przekroju Venturiego (zbieżno-rozbieżne), wydajniejsze od cylindrycznych o tej samej średnicy o 40%, wykonane z węglika krzemu, wolframu lub boru. Orientacyjny czas pracy dyszy przedstawia sie następująco: dysza z węglika wokframu-400 godz., dysza z węglika krzemu-500 godz., ( 42% lżejsze od dyszy w obudowie metalowej ), dysza z węglika boru-1000 godz.
Złączki, uchwyty, uszczelki i węże
Standardowe szybkozlączki kołowe do węży śrutowniczych wszystkich rozmiarów, wykonane jako tradycyjny odlew żeliwny lub z lekkiego i wytrzymałego tworzywa na bazie nylonu. Złączki posiadają system blokowania pozycji zamknietej, co zabezpiecza obsługę przed przypadkowym wypięciem się węża podczas pracy. W stałej sprzedaży posiadamy również węże piaskarskie firmy SEMPERIT
© 2008 AVIS Gdańsk. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Światło.Cień