agregaty malarskie, piaskarki, myjki wysokociśnieniowe - Avis Gdańsk
hełm do piaskowania - Avis Gdańsk
Do prawidłowego działania strony wymagany jest Flash Player Sciagnij Flash Player


Hełmy do piaskowania i śrutowania

Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza TOPAZ
Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza PN-EN 271 MH 211/6 "TOPAZ" - 2; 2G; 2/OH; 2G/OH przeznaczony jest do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej, tzw piaskowanie i śrutowanie.
Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza GRANIT
Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza PN-EN 271 MH 211/6 "GRANIT" ReS-3; ReS-3G; ReS-3/O/H; ReS-3G/O/H przeznaczony do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej, tzw piaskowanie i śrutowanie.
Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza VEGA
Aparat Wężowy Sprężonego Powietrza PN-EN 271 MH 211/8 "VEGA" ReS-4; ReS-4G; ReS-4/O/H; ReS-4G/O/H przeznaczony do ochrony osób na stanowiskach do obróbki strumieniowo ściernej , tzw piaskowanie i śrutowanie.
Układ regulacyjny ReS-URG/n
Układ regulacyjny ReS-URG/n przeznaczony jest do regulacji ilości powietrza oddechowego dopływającego do hełmów powietrznych dla piaskarzy i śrutowników jak równierz do kapturów, zasilanych z instalacji uzdatnionego sprężonego powietrza
Zestaw Klimatyzacyjny ReS-KL
Zestaw Klimatyzacyjny ReS-KL przeznaczony jest do podgrzewania lub chłodzenia powietrza w ochronach dróg oddechowych zasilanych z instalacji uzdatnionego sprężonego powietrza. Sprężone powietrze poprzez króciec dostaje się do komory i rowkami wpływa stycznie do średnicy wewnętrznej rury. Tutaj powietrze wprowadzane jest w ruch wirowy o rużej ilości obrotów.
Zestaw Klimatyzacyjny ReS-KL/F
Zestaw Klimatyzacyjny ReS-KL/F jest wyposażeniem do hełmów do piaskowania i śrutowania tak jak ReS-KL przy czym jest dostosowany do noszenia przez uzytkownika w plecaku na tylnej części fartucha ochronnego.
Przewodowy system łączności ReS-3G Ł-1-1
Przewodowy system łączności współpracujący z Hełmem powietrznym ReS-3G Ł-1-1 System jest pierwszym polskim rozwiązaniem umożliwiającym swobodne porozumiewanie się operatora i "piaskarza" możliwym do zastosowania w każdych warunkach prowadzenia prac z zastosowaniem obróbki strumieniowo-ściernej.
Bezprzewodowy system łączności ReS-3G Ł-1-1-R [MOTOROLA]
Bezprzewodowy system łączności współpracujący z Hełmem powietrznym ReS-3G Ł-1-1 [MOTOROLA] System jest pierwszym polskim rozwiązaniem umożliwiającym swobodne porozumiewanie się operatora i "piaskarza" możliwym do zastosowania w każdych warunkach prowadzenia prac z zastosowaniem obróbki strumieniowo-ściernej.

Kombinezony i rękawice

Kombinezon pyłoochronny Bajm
Ochrona przed działaniem nietoksycznych pyłów mineralnych i roślinnych średnich i grubych (ziarna powyżej 60?m) dla ?piaskowników? oraz pracujących w warunkach dużego zapylenia.
Kombinezon do śrutowania TWISTER
Ochrona przed działaniem nietoksycznych pyłów mineralnych i roślinnych średnich i grubych (ziarna powyżej 60?m) dla "piaskowników" oraz pracujących w warunkach dużego zapylenia. Wzmacniany skórą specjalnie dla "śrutowników".
Rękawice powlekane PCV z rękawem
Rękawice wykonane z tkaniny bawełnianej powlekanej pcv, nie posiadają w części dłoniowej szwów. Długi rękaw wykonany z tkaniny pyłoszczelnej obszytej materiałem powlekanym. Zapewnia ochronę całego przedramienia.
Rekawice skórzane JUMBO z rękawem
Rękawice skórzane z dwoiny bydlęcej impregnowanej.
Rękawice szyte nićmi z włókna kevlar.
Rekawice skórzane DELTA z rękawem
Rękawice skórzane z dwoiny bydlęcej.
© 2008 AVIS Gdańsk. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Światło.Cień