agregaty malarskie, piaskarki, myjki wysokociśnieniowe - Avis Gdańsk
hełm do piaskowania - Avis Gdańsk
Do prawidłowego działania strony wymagany jest Flash Player Sciagnij Flash Player


Agregaty malarskie

agregat malarski WIWA Profit WIWA - PROFIT
Przenośne, hydrodynamiczne agregaty malarskie, idealne dla zakładów przemysłowych, meblowych i lakierni samochodowych. Ekonomiczne, łatwe do użytkowania. Mogące pracować w systemie bezpowietrznym AIRLES oraz z dodatkową osłona powietrzną, w systemie AIR COMBI. Agregaty służące do natrysku materiałów o małej i średniej lepkości, takich jak: oleje, smary, szpachlówki, grunty, lakiery, materiały dwuskładnikowe, farby strukturalne i młotkowe oraz farby wodorozcieńczalne
( tylko modele ze stali nierdzewnej ).
agregat malarski WIWA Effective i Perfect WIWA EFFECTIVE I PERFECT
Hydrodynamiczne agregaty malarskie specjalnej konstrukcji, z ograniczoną ilością elementów "szybkozużywajacych się", łatwe w montażu i demontażu. Zalecane do obsługi ciągłych linii przemysłowych, meblowych, motoryzacyjnych, spożywczych i farmaceutycznych. Agregaty mogące pracować w systemie bezpowietrznym AIRLES oraz z dodatkową osłoną powietrzną, w systemie AIR COMBI. Służące do natrysku materiałów o małej i średniej lepkości, takich jak: oleje, smary, szpachlówki, grunty, lakiery, lekkie materiały dwuskładnikowe, farby strukturalne i młotkowe oraz farby wodorozcieńczalne.
agregat malarski WIWA PHOENIX WIWA PHOENIX
Wydajne, hydrodynamiczne agregaty przeznaczone do pracy ciągłej, idealne dla przemysłu metalowego, meblowego i motoryzacyjnego. Stosowane w komplecie z pistoletami ręcznymi oraz automatycznymi. Mogące pracować w systemie bezpowietrznym AIRLES lub dodatkową osłoną powietrzną w systemie AIR COMBI, a także z podgrzewem materiału w systemie HOT JOB. Agregaty znalazły zastosowanie do nanoszenia: olejów, smarów, klejów, szpachlówek, gruntów, lakierów, materiałów dwuskładnikowych, farb młotkowych oraz farb wodorozcieńczalnych (tylko modele ze stali nierdzewnej).
agregat malarski WIWA Super WIWA SUPER
Hydrodynamiczne agregaty przeznaczone do zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji stalowych. Idealne dla przemysłu stoczniowego oraz natrysku pokryć izolacyjnych i ognioochronnych. Agregaty mogące pracować z wężem materiałowym długości do 100m. Najczęściej stosowane do natrysku gruntów, farb epoksydowych, bitumiczno-epoksydowych, materiałów dwuskładnikowych o dużej lepkości oraz dużej granulacji pigmentów, a także materiałów izolacyjnych.
agregat malarski WIWA Professional WIWA - PROFESSIONAL
Hydrodynamiczne agregaty nowej generacji! Przeznaczone do zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji stalowych. Idealne dla przemysłu stoczniowego oraz do malowania konstrukcji morskich( np. platform wiertniczych), taboru kolejowego, pokryć izolacyjnych i ogniochronnych. Mogące pracować z wężem materiałowym długości 100m. W przypadku natrysku materiałów o niskiej lepkości jeden agregat może zasilać do 4 pistoletów, co jest szczególnie ważne w przypadku rozbudowanych linii technologicznych w przemyśle motoryzacyjnym lub meblowym. Agregaty znalazły zastosowanie do natrysku gruntów, farb epoksydowych, bitumiczno-epoksydowych, farb bezrozpuszczalnikowych, farb cynkowych, materiałów dwuskładnikowych o wysokiej lepkości oraz dużym uziarnieniu pigmentu, a także materiałów izolacyjnych, ogniochronnych i przeciwporostowych.
agregat malarski WIWA Herkules WIWA - HERKULES
Najlepsze agregaty do ochrony przed korozja. Wysokie ciśnienie oraz duża wydajność umożliwiają natrysk materiałów gruboziarnistych oraz farb bezrozpuszczalnikowych. Idealne do przemysłu stoczniowego, taboru kolejowego oraz budownictwa. Agregaty mogące pracować z wężem materiałowym o długości do 150 m. W przypadku natrysku materiałów o niskiej lepkości jeden agregat może zasilać do 6 pistoletów, co jest szczególnie ważne w przypadku rozbudowanych linii technologicznych w przemyśle motoryzacyjnym lub meblowym. Agregaty znalazły zastosowanie do natrysku farb epoksydowych, bitumiczno-epoksydowych, farb bezrozpuszczalnikowych i przeciwporostowych, farb cynkowych, materiałów dwuskładnikowych o wysokiej lepkości oraz dużym uziarnieniu pigmentów, materiałów zawierających płytki szklane i pył cynkowy, a także materiałów izolacyjnych i ogniochronnych.
agregat malarski WIWA Duomix WIWA - DUOMIX
Specjalnej konstrukcji wysokociśnieniowe agregaty do farb dwukomponentowych o prostej konstrukcji i niezawodnym działaniu. Ze stałą lub zmienną proporcją mieszania składników. Zmiana proporcji składników realizowana jest poprzez wymianę pomp. Agregaty wyposażone w system zabezpieczeń blokujących pracę w przypadku zatrzymania jednego ze składników. Wersja LP ( niskociśnieniowa) o szerokich możliwościach stosowania, przeznaczona do natrysku materiałów o niskiej lepkości. Mogąca pracować jako stacja podająca we współpracy z systemami HVLP, AIP COMBI, AIRLES oraz system elektrostatycznym.
agregat malarski WIWA Zink Silikat WIWA - ZINK SILIKAT
Specjalny hydrodynamiczny agregat malarski do nanoszenia nieogranicznych powłok z cynkiem na bazie szkła wodnego. Znajduje zastosowanie w malowaniu konstrukcji stalowych, statków, kontenerów, zbiorników, a także w automatycznych liniach malarskich. Agregat specjalnej konstrukcji o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie.
elektryczne agragaty tłokowe ELEKTRYCZNE AGREGATY TŁOKOWE
Agregaty idealne do malowania pomieszczeń, konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych oraz innych prac związanych z częstym przemieszczeniem się. Wykorzystywane do natrysku lakierów, wypełniaczy, farb lateksowych i dyspersyjnych, farb wodorozcieńczalnych, lekkich farb rozcieńczalnikowych, tiksotropowych, klejów, olejów i smarów.
© 2008 AVIS Gdańsk. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Design by Światło.Cień